"Enter"a basıp içeriğe geçin

Instagram’dan Video ve Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Instagram günümüzde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta ve her gün Instagram’da milyonlarca fotoğraf ve video paylaşılmaktadır. Bazı gönderiler o kadar şaşırtıcı ki paylaşmak için hızlıca ekran görüntüsünü alıyorsun ama peki ya videolar? Bazı Instagram kısıtlamaları nedeniyle aynı şeyi videolarla yapamazsınız. 

Ancak birçok kişi Instagram’dan video ve fotoğraf nasıl indirilir konusunu merak etmektedir. Instagram videolarını ‘Instagram video indirici’ aracılığıyla indirebilirsiniz. Bu Instagram video indiricisi ile fotoğraf ve reklam videolarını ücretsiz olarak kolayca indirerek paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Instagram Video İndirici Nedir?

Instagram Video Downloader, Instagram videolarını cep telefonunuza veya bilgisayarınıza kolayca indirebileceğiniz bir web sitesidir. Instagram Video Downloader, Instagram videolarını Ultra Yüksek Kaliteli MP4 formatında indirme seçeneği sunar. Bu uygulama, videoları sorunsuz bir şekilde indirmenize yardımcı olur.

Instagram’dan Video İndirmek İçin Yapılması Gerekenler? 

Instagram’da vide ve fotoğraf nasıl indirilir, konusu kullanıcılar tarafından araştırılmaktadır. Video indirmek için yapılması gerekenler şu şekildedir;

  • Instagram hesabınızı ziyaret edin ve indirmek istediğiniz videoyu açın.
  • Daha fazla seçeneğe dokunun ve URL’yi paylaş/Kopyala bağlantısını kopyalayın.
  • Instagram video indirme uygulamasını indirin.
  • Video linkini giriş kutusunda yer alan yere yapıştırın ve ardından ‘ınstagram videosu indirme düğmesine’ basın. Video ön izleme için hazır olarak karşınıza çıkacaktır.
  • Instagram videosu oynamaya başlar, ‘İndir’ seçeneğine tıklayın, Instagram videosu cihazınıza kaydedilecektir.

Instagram’da Fotoğraf İndirmek İçin Yapılması Gerekenler?

Her kullanıcı beğendiği bir resmi kendi galerisine kaydederek paylaşmak ister. Ancak bazı kullanıcılar için instagram’da video ve fotoğraf nasıl indirilir sorusunu cevabını bilmeyebilir. Instagram da fotoğraf indirmek şu şekilde yapılabilir;

  • Instagram hesabınızı ziyaret edin ve indirmek istediğiniz videoyu açın.
  • Instagram fotoğrafının URL’sini veya Bağlantısını kopyalayın.
  • Kopyaladığınız fotoğrafın URL’sini veya bağlantı linkini instagram resim indirici uygulamasında yer alan tere yapıştırın.
  • Görüntülemek ve indirmek için ‘İndir’ seçeneğine tıklayın.

 Yazılanları aynı şekilde yaptığınızda çok kolay ve ücretsiz bir şekilde Instagram video veya resim indirebiliyor olacaksınız.